با هدف مذاکرات دوجانبه و توسعه همکارهای دو کشور ایران و آذربایجان؛

وزیر راه و شهرسازی به شهر فضولی جمهوری آذربایجان وارد شد

وزیر راه و شهرسازی به منظور ایجاد مذاکرات دو جانبه و توسعه همکاری‌های دو کشور در زمینه حمل و نقل، ترانزیت و پروژه‌های زیرساختی وارد جمهوری آذربایجان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بندر آستارا، رستم قاسمی امروز ۴ بهمن در سفر به جمهوری آذربایجان در بدو ورود به شهر فضولی مورد استقبال شاهین مصطفی اف معاون نخست وزیر جمهوری آن کشور قرار گرفت.

گفتنی است،وزیر راه و شهرسازی به منظور ایجاد مذاکرات دوجانبه با مقامات آذربایجانی برای توسعه همکاری‌های فی‌ما بین در زمینه‌های حمل‌ونقل و ترانزیت و پیگیری پروژه‌های زیرساختی مشترک دو کشور، به جمهوری آذربایجان سفر کرده است.

مقرر شده در این سفر ضمن دیدار با الهام علی‌اف، رئیس جمهور آذربایجان، شاهین مصطفی یف، معاون نخست وزیر و رشاد بنی‌یف، وزیر حمل و نقل و توسعه دیجیتال، پیرامون پروژه احداث پل مشترک جاده‌ای روی رودخانه آستاراچای و تسهیل و تسریع در ترانزیت و تردد ناوگان تجاری دو کشور از قلمرو یکدیگر مذاکراتی صورت گیرد.

همچنین بازدید از پروژه بارانداز ریلی آستارا-آستارا، بازدید از پروژه احداث پل مشترک جاده‌ای روی رودخانه آستاراچای و بازدید از مسیرهای ترانزیتی مورد نظر از جمله برنامه‌های وزیر راه و شهرسازی در سفر به این کشور است.