رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا خبرداد

همایش پیاده‌روی خانوادگی در آستارا برگزار می‌شود

رییس اداره ورزش و جوانان آستارا گفت: همایش پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت هفته ورزش در آستارا برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بندرآستارا، داریوش کرم زاده عصر امروز در جمع رئوسای هیئتهای ورزشی در فرمانداری این شهرستان، از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی آستارا خبر داد و اظهار داشت : این همایش بزرگ پیاده روی به مناسبت هفته ورزش در آستارا برگزار می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا با بیان اینکه این همایش پیاده روی جمعه ۵ آبان ماه ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح از جلوی اداره ورزش و جوانان این شهرستان آغاز می شود، افزود: این همایش پیاده روی از اداره ورزش و جوانان آستارا آغاز و در سالن ورزشی انقلاب به پایان می رسد.

وی با اشاره به اهداء جوایز ارزنده این همایش پیاده روی خانوادگی از طریق قرعه کشی خبر داد و  گفت: این همایش امکان بهره مندی خانوادگی از شور و نشاط در میان اعضای خانواده را فراهم می کند.

بر اساس این گزارش، امروز رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا به همراه رئوسای هیئت های ورزشی این شهرستان ضمن دیدار با فرماندار آستارا نسبت به ارائه مشکلات و برنامه های هیئت های ورزشی پرداختند.

در ادامه این نشست، ضمن بررسی مسائل و مشکلات حوزه ورزش و جوانان ، رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا، گزارشی از اقدامات و فعالیت های این اداره در حوزه های ورزش همگانی را ارائه نمود و خواستار  تشکیل شورای ورزش شهرستان شد.

انتهای پیام/