رضایی پور رفت؛

“شهاب‌زاده” فرماندار آستارا شد

امروز با حضور معاون استاندار گیلان "محمدرضا شهاب‌زاده" به عنوان فرماندار آستارا معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری بندر آستارا، فرماندار جدید آستارا ظهر امروز در جلسه تودیع و معارفه فرماندار این شهرستان اظهار داشت: مشی دولت انقلابی آیت‌الله رئیسی وحدت و همدلی بین همه قوا (مجلس انقلابی، دولت خدمتگزار و قوه قضاییه مقتدر کشور)، معتمدان، بزرگان و روحانیان معزز که این انقلاب همواره پشت سر آنها حرکت کرده است.

محمدرضا شهاب‌زاده تصریح کرد: بردن آبروی مومنان متاسفانه از سوی عده‌ای در داخل و خارج که در بسیاری موارد موجب اشاعه فحشا هم شده، جرم و گناهش سنگین‌تر از همان خطایی است که اتفاق افتاده است.

وی اضافه کرد: امروز می‌بینیم که این امر در راستای تضعیف نظام خود را نشان می‌دهد، اما باید حواسمان باشد که اگر صدایی از حنجره‌ای درمی‌آید که بوی نفاق، بدگویی و جدایی از وحدت می‌دهد، نباید به آن توجه کنیم، پخش نماییم یا ادامه دهیم.

فرماندار آستارا ادامه داد: حتی در دولت‌های پیشین هیچ گاه مانند دولت سیزدهم شبانه‌روز برنامه‌ها و پروژه‌ها پیگیری نشده است و از این رو فرمانداری نیست که خواب راحت داشته باشد و امید می‌رود راهی که فرماندار پیشین آستارا آغاز کرده بود، با همدلی و قوت ادامه یابد.

وی اظهار کرد: باید همه توان موجود برای پروژه‌های سنگینی که در این دولت آغاز شده، به‌کار گرفته شود تا وعده‌ها تحقق یابد؛ اگرچه در هر شهرستانی آمارهای امیدبخش به چشم می‌خورد که در این دولت و با همراهی مجلس انقلابی و سایر قوا رخ داده است و امید می‌رود همچنان روزهای خوب، پرنشاط و امیدوارکننده‌‍ای در پیش رو داشته باشیم.

شهاب‌زاده که سابقه فعالیت به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری آستارا، معاون مرکز مهارت‌های پیشرفته آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان و فرماندار شهرستان رودسر را در کارنامه دارد و با صدور حکمی از سوی اسدالله عباسی، استاندار گیلان به سمت سرپرست فرمانداری آستارا منصوب شده است، در نشست امروز شورای اداری آستارا با حضور محمد جلائی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان به‌جای عنایت رضایی‌پور به عنوان نماینده دولت در شهرستان معارفه شد.

انتهای پیام/