فرماندار آستارا

رعایت مصوبات ستاد ملی کرونا در مدارس الزامی است

فرماندار آستارا گفت: رعایت مصوبات ستاد ملی کرونا در مدارس الزامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بندر آستارا، سرپرست فرمانداری شهرستان آستارا بعد از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان در محل فرمانداری اظهار کرد:‌ راهپیمایی ۲۲ بهمن درصورت موافقت ستاد ملی کرونا با حضور دانش‌آموزان، فرهنگیان و اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.

عنایت رضایی‌پور با اشاره به وجود برخی فضاهای آموزشی فرسوده و مستهلک تصریح کرد:‌ آموزش و پرورش این شهرستان گزارش ساختمان‌های آموزشی فرسوده و مستهلک را جهت طرح در جلسه بعدی شورای آموزش و پرورش به فرمانداری ارسال کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان آستارا با اشاره به دغدغه برخی از اولیای دانش‌آموزان مبنی‌بر فقدان آزمایشگاه مستقل در این شهرستان بیان کرد:‌ درخصوص احداث آزمایشگاه مستقل باید مطالعات کارشناسی صورت گیرد تا خدای ناکرده در اثر تماس با مواد شیمیایی خطری دانش‌آموزان را تهدید نکند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آستارا نیز در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان در محل فرمانداری اظهار کرد: با توجه به اطلس آموزشی و پرورشی در نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ رعایت کلیه دستورالعمل‌های بهداشتی مطابق با ستاد ملی کرونا و نسخه ۰۶ در مدارس الزامی است.

سید سجاد موسوی با اشاره به بازدید مستمر کارشناسان آموزش و پرورش و شبکه بهداشت و درمان از مباحث آموزشی و بهداشت مدارس گفت:‌ با توجه به مصوبات ستاد ملی کرونا و بخشنامه‌های صادره از وزارت متبوع، مباحث آموزشی و پرورش مدارس به دو شیوه حضوری و ترکیبی دنبال می‌شود.

سرهنگ پاسدار فردین عباس‌زاده جاشین فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آستارا نیز در جلسه شورای آموزش و پرورش خواستار حضور دانش‌آموزان و فرهنگیان در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن شد و اظهار کرد: فضاسازی محیطی متناسبت با گرامی‌داشت ایام‌الله دهه فجر در دستور کار ادارات قرار بگیرد.

انتهای پیام /