به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بندر آستارا، عباس جاذب در جلسه شورای مدیریت پیشگیری از وقوع جرم در فرمانداری آستارا افزود: پیگیری های مربوط به قرارداد راه آهن آستارا و میزان درآمدزایی حاصل از فعالیت های تجاری در دستور کار ما قرار دارد و بعد از فوت پیمانکار پروژه راه آهن، امور مربوط به آن باید شفاف سازی شود.

رئیس دادگستری آستارا اضافه کرد: پیگیری علت به گِل نشستن برخی کشتی ها و یدک کش ها در بندر آستارا و مسائل مالی مجتمع مسکن مهر نیز جزو برنامه های ماست و متاسفانه برخی واحدهای مسکن مهر به چندین نفر فروخته شده است.

 وی بیان کرد: نظام اجتماعی سالم در گرو نظام اداری سالم است و استفاده از اموال دولتی، رشوه، اختلاس و آسیب به امکانات دولتی از مصادیق جرم است و مدیران، این گونه جرائم حوزه فعالیت خود را به دستگاه قضایی اطلاع دهند.

امام جمعه آستارا هم در این جلسه، ورود دستگاه قضا برای پیشبرد طرح های عمرانی را تحسین برانگیز خواند و گفت: باید مردم به عنوان صاحبان اصلی نظام اسلامی، بدون مصلحت سنجی های دروغین در جریان برنامه ها و طرح ها قرار گیرند.

حجت الاسلام کاظم حافظ نیا افزود: وقتی دست مردم از همه جا کوتاه می شود به دستگاه قضا به عنوان تنها ملجاء پناه می برند و امیدواریم با گسترش عدالت، شاهد مجازات متخلفان باشیم./ایرنا

انتهای پیام/