به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بندر آستارا، کمتر از ۷۰ روز به انتخابات اسفند ۹۸ باقی اســـت و از مدت‌هـــا پیـــش گروه‌های سیاســـی بـــه دنبـــال ســـازماندهی و تعییـــن اســـتراتژی‌های انتخاباتی برای خود هستند و یا دست کم ماهیت گروه‌ها و جناح‌های سیاسی حکم می‌کند که اینچنین باشـــند.

اصولگرایان بار دیگر یک سامانه‌ی وحدت را طراحی کرده‌اند که به نظر می‌رسد پیچیده‌تر از حالت‌های قبلی است. مهمتر اینکه به نظر می‌رسد این بار هم مسئله‌ی “وحدت” مهمترین و اصلی‌ترین دغدغه‌ی اصولگرایان است.

اصولگرایان همچنین در این انتخابات تلاش دارند از طریق سازوکارهایی مانند مجامع استانی و توجه به نظرسنجی‌ها و مکانیزم‌های دیگر به مطالبات و رویکردهای بدنه اجتماعی خود توجه ویژه کنند.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی که جمعی فراگیر از چهره های ملی، مسئولان احزاب و تشکل ها و چهره‌های انقلابی با تاکید بر حضور زنان و جوانان است، رسما اعلام موجودیت کرده است ، گروهی که در گیلان نیز کارشان را با یک نشست خبری آغاز کردند و گویا مسئولیت این شورا باجمعی از اصولگرایان باسابقه است.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان آغاز به فعالیت کرده و در حوزه‌های انتخابیه این استان دفاتر شهرستانی را راه‌اندازی کرده است.

محمد پورپیر به عنوان مسئول امور رسانه و روابط عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان معرفی شده‌ است.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان مرجع ارائه لیست اصولگرایان در انتخابات ۹۸ هستند و لیست‌ خود را به زودی و در یک نشست خبری اعلام خواهند کرد.

البته علاقه مردم و گمانه‌زنی رسانه‌ها در خصوص لیست اصولگرایان خود نشانی بر این مدعی است که اصولگرایان فاتحان احتمالی کرسی‌های بهارستان می‌شوند.

انتهای پیام/