فرماندار آستارا خبر داد؛

ولی داداشی نماینده منتخب مردم آستارا شد

فرماندار شهرستان آستارا گفت: ولی داداشی با کسب بیشترین آرا ء ماخوذه به عنوان نماینده منتخب مردم آستارا به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بندر آستارا، محمدرضا شهاب زاده، فرماندار آستارا روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از شمارش آرای ماخوذه در شهرستان بندری آستارا مشارکت مردم در این دوره از انتخابات به بیش از ۷۲ درصد رسید و ولی داداشی با کسب ۱۶ هزار و ۴۷۴ رای نماینده منتخب مردم شهرستان آستارا شد.

وی افزود: در این انتخابات غلامرضا مرحبا با کسب ۱۵ هزار و ۴۱۷ رای نفر دوم و اسد معانی با کسب ۱۰ هزار و ۲۲۳ رای نفر سوم شد.

فرماندار آستارا با تبریک به مردم شهرستان گفت: پیروز اصلی این انتخابات مردم هستند که با حضور موثر خود و کسب رتبه نخست مشارکت استان با رقم بیش از ۷۲ درصد بار دیگر نشان دادند که پشت نظام و رهبری را خالی نمی کنند.

شهاب زاده اعلام کرد: از مجموع ۶۸ هزار و ۸۵۶ واجدین شرایط اخذ رای شهرستان ۵۰ هزار و ۱۰۴ نفر آرا خود را به صندوق انداختند که از این تعداد۴۸ هزار و ۴۲۵ رای صحیح و یک هزار ۶۷۹ رای باطله ماخوذه و ۳۲ رای غیر ماخوذه بود.

ولی داداشی نماینده دور دهم مجلس شورای اسلامی از شهرستان آستارا بود. وی متولد آستارا و دارای مدرک دکترای حقوق با گرایش اصول گرایی است.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری یازدهم اسفند ماه امسال برگزار شد.

انتهای پیام/