وزیر کشاورزی: اختصاص اعتبار ۱۶۳۷ میلیاردی برای کشاورزی گیلان/ حل مشکل صادرات کیوی تا هفته آینده

وزیر جهاد کشاورزی از اختصاص یک میلیارد و ۶۳۷ میلیارد تومان به حوزه کشاورزی گیلان در سفر رئیس‌جمهور خبر داد و گفت: این میزان اعتبار در حوزه‌های مختلف کشاورزی شامل چای، مرکبات، کیوی، برنج و سردهنه‌ها و جنگل‌داری و منابع طبیعی است.

به گزارش پایگاه خبری بندر آستارا، سید جواد ساداتی نژاد ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان رودسر که در سالن شهید آوینی اداره ارشاد برگزار شد، اظهار کرد: گیلان از ۱۰ استان برتر کشور در حوزه کشاورزی و یک محور امنیت غذایی است.

وی با بیان اینکه دولت سیزدهم برای توسعه کشاورزی اهمیت زیادی قائل است، افزود: در سفر ریاست جمهوری به گیلان در جریان دغدغه‌ها و مسائل کشاورزی استان قرار گرفتیم و تلاش برای رفع آن‌ها انجام خواهد گرفت.

نماینده رئیس‌جمهور در رودسر با اشاره به مشکلات تولیدکنندگان کیوی و صادرات آن بیان کرد: با رایزنی‌های صورت گرفته با کشور هند ان شاالله تا هفته آینده مشکلات حوزه صادرات کیوی حل‌وفصل خواهد شد.

وزیر جهاد کشاورزی از اختصاص یک میلیارد و ۶۳۷ میلیون تومان در حوزه کشاورزی استان گیلان در سفر رئیس‌جمهور خبر داد و افزود: این میزان اعتبار در حوزه‌های مختلف کشاورزی شامل چای، مرکبات، کیوی، برنج و سردهنه‌ها و جنگل‌داری و منابع طبیعی است.

انتهای پیام/