وزیر آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش در آستارا: دانش آموزان مناطق محروم از تغذیه رایگان برخوردار می‌شوند

وزیر آموزش‌وپرورش گفت: اجرای طرح تغذیه رایگان در مناطق محروم از برنامه‌های مهم سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ آموزش‌وپرورش است.

وزیر آموزش‌وپرورش گفت: اجرای طرح تغذیه رایگان در مناطق محروم از برنامه‌های مهم سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ آموزش‌وپرورش است.

به گزارش پایگاه خبری بندر آستارا ، یوسف نوری عصر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به اینکه تمامی کلاس‌های مدارس کشور فعال است اظهار داشت: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته در حال حاضر تمام کلاس‌های درسی در مدارس سراسر کشور فعال هستند.

وزیر آموزش‌وپرورش بابیان اینکه حضور کارکنان و معلمان آموزش‌وپرورش  در سیستم آموزشی کشور باصلابت تمام در حال انجام است افزود: دانش آموزان سرمایه‌های انسانی و معنوی کشور هستند و وجود آنان برکتی برای کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

نوری تعداد کلاس‌های فعال در کل کشور را ۵۶۰ هزار باب عنوان کرد و بر لزوم حضور تمامی دانش آموزان در کلاس‌های درسی تأکید کرد و گفت: با برنامه‌های دقیق صورت گرفته امکان حضور تمام دانش‌آموزان در سطح مدارس کشور فراهم‌شده و باید از این فرصت برای پویایی هر چه بیشتر مدارس استفاده کنیم.

وزیر آموزش‌ و پرورش با اشاره به اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان کشور نیزخاطرنشان کرد: با سعه‌صدر و با قدرت پیگیر اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان هستیم تا با توکل خداوند این مهم نیز به سرانجام برسد.

نوری با اشاره به اینکه اجرای طرح تغذیه رایگان دانش‌آموزی مناطق محروم را با جدیت پیگیری می‌کنیم افزود: دانش‌آموزان در سنین رشد و دوران ابتدایی نیاز به تغذیه دارند و متأسفانه طرح تغذیه دانش‌آموزان در مناطق محروم مدتی بود که قطع‌شده بود.

وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: اجرای طرح تغذیه رایگان در مناطق محروم از برنامه‌های مهم سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ آموزش‌وپرورش است که با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته اجرایی می‌شود.

به گزارش تسنیم، بازدید از دبستان پروین اعتصامی، گفت‌وگو با جمعی از فرهنگیان و حضور در منزل دانش‌آموزی که تصویر تنبیه بدنی او توسط معلم مدرسه در شبکه‌های اجتماعی منتشرشده بود از دیگر برنامه‌های سفره یک‌روزه وزیر آموزش‌وپرورش به شهرستان مرزی بندر آستارا بود.

انتهای پیام/