فرماندار آستارا

محرومیت زدایی از اهداف مشترک دولت و گروه های جهادی است

فرماندار آستارا گفت: محرومیت زدایی از اهداف مشترک دولت و گروههای جهادی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بندر آستارا نیوز، “محمدرضا شهاب زاده” امروز در دیدار با مسئولان گروه های جهادی و فرهنگی شهرستان آستارا، اظهارداشت: تلاش جهادگران و گروه های جهادی در راستای رفع محرومیت ها قابل تقدیر است و البته هدف دولت نیز بر همین اساس می باشد.

فرماندار آستارا با بیان اینکه همیاری و هم صدایی گروه های جهادی باید رعایت شود افزود:  فعالیت آنها با ساختار درست صورت گیرد و از موازی کاری جلوگیری به عمل آید تا شاهد بی نظمی در اقدامات نباشیم، زیرا عدم هماهنگی می تواند مشکلاتی را به وجود آورد.

فرماندار شهرستان آستارا ادامه داد:‌ تمام گروه ها مطابق دستور عمل های تعریف شده باید طبق سازماندهی که سپاه انجام می دهد فعالیت کنند زیرا هماهنگی و ساماندهی گروه های جهادی زیر نظر سپاه صورت می گیرد.

وی گفت: دغدغه های شما را قبول داریم زیرا آنها همه اش برای مشکلات و آلام مردم است و ما در دولت از هیچ اقدامی برای همکاری و همیاری با شما فروگذار نخواهیم بود به جهت اینکه همه ما در یک راستا اقدام می کنیم.

شهاب زاده تاکید کرد: باید قبل از وقوع حادثه و مشکلات آمادگی داشته باشیم و مقدمات جلوگیری از آن را پیش بینی نماییم و برای بعد از آن برنامه و ابزار لازم را آماده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در زمان جنگ تحمیلی نیز با برنامه ریزی و هماهنگی همه گروه ها اقدامات هم نظامی صورت می دادند و هم جهادی و همه تلاش می کردند با یک صدایی مشکلات و معضلات جامعه و کشور را حل کنند.

نماینده عالی دولت گفت:‌ با تشکیل جلسات مدون و هماهنگی خواهیم توانست اقدامات بهتری در راستای رفع محرومیت و کمک به نیازمندان جامعه و همچنین رفع معضلاتی که شما از نزدیک شاهد و واقف هستید نقش آفرینی کنیم.

در این جلسه تعدادی از مسولان گروه های جهادی و فرهنگی شهرستان به بیان مشکلات و برنامه های خود پرداختند و با فرماندار شهرستان تبادل اطلاعات نمودند.

انتهای پیام/