به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بندر آستارا، یکی از حساس ترین و تاثیرگذارترین انتخابات آستارا در روز جمعه دوم اسفند با حضور پرشور مردم این شهرستان برگزار می شود. در این دوره از انتخابات ۳۸ نفر بعنوان کاندیدای مجلس ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۱ نفر به لیست قطعی وزارت کشور راه پیدا کردند که در این میان چهره های شاخص که نتوانستند از سد شورای نگهبان عبور کنند به اسد معانی پیوستند.

در این میان بزرگترین غایب این ائتلاف که به اسد معانی پیوستند دکتر بختیار حیدرنیا بود. این غیبت شاید به مذاق اندکی خوش نیامد اما نشان از یک تفکر آینده نگر و عمیق بود که نشان از رجلیت سیاسی این فرد را نشان می دهد. البته سایر ائتلاف گرانی که به اسد معانی پیوستند قطعا برای خود منطقی داشتند که از اسد معانی حمایت کردند و این حمایت باعث شد جمعی از دوستان خود را هم به سوی اسد معانی هدایت کنند.

پس از این ائتلاف فضای مجازی لبریز شد از انواع حمایت ها، تکذیب ها، تهمت ها و همچنین شائبه های مبنی بر معامله سر انتخابات آستارا که البته این بازخوردها دور از انتظار نبود. با این اوصاف شرایط به گونه ای پیش رفت که بسیاری از داوطلبینی که نتواستند از سد بزرگ شورای نگهبان بگذرند با اعلام بیانیه ای رسمی حمایت خود را از یک کاندیدای خاص اعلام کردند و تنها کسی که بیانیه داد و رسما اعلام کرد که از هیچ کاندیدایی حمایت نمی کند بختیار حیدرنیا بود که بسیاری از خواص و سیاسیون معتقدند که بیانیه وی هوشمندانه و منطقی بود.

پس از اتفاقات اخیر و با رصد فضای مجازی و همچنین گفتمان مردمی در محیط شهرستان؛ بختیار حیدرنیا تا این لحظه توانسته در صدر محبوبیت مردمی قرار بگیرد.

 

انتهای پیام/