دکتر بختیار حیدرنیا از مردم شهرستان آستارا خواست تا در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پرشور و حداکثری داشته باشند.

بسم الله الرحمن الرحیم 
《اِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا فَلَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ》

🔻۲۲ بهمن یاد آور حماسه ها، رشادت ها و جانفشانی های مردم عزیز ایران است تا عشق به انقلاب و امام راحل و سربلندی وطن را یکپارچه و بی واهمه فریاد زند.

🔻در چهل و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، شاهد آثار و برکات این انقلاب بزرگ در اقصی نقاط جهان هستیم. حرکتی که با بنیان‌گذاری امام خمینی (ره) به پشتیبانی ملت ایران آغاز شد و به رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) ادامه یافت، نام ایران اسلامی را نه تنها در بین مسلمانان بلکه در میان همه مردم آزاده جهان قرین مفاهیم بزرگی چون عدالت‌خواهی و استکبارستیزی کرده است. 

🔻خدای متعال را سپاسگزاریم که علی رغم همه خصومت ها و کینه ورزی های دشمنان و در راس آن ها شیطان بزرگ، انقلاب اسلامی را در اوج قله عزت، اقتدار و پیشرفت قرار داده است. اگرچه شاهد آثار جنگ های سخت و نرم، توطئه های پنهان و آشکار و فتنه گری های استکبار جهانی هستیم؛ اما پیشرفت جمهوری اسلامی در همه ابعاد دینی، علمی، سیاسی و اقتصادی نمایان است. پیشرفت هایی که هر روز بر شتاب آن افزوده می شود.

🔻اینجانب در آستانه این روز بزرگ و تاریخی از یکایک مردم شریف، مؤمن و انقلابی شهرستان آستارا دعوت می‌کنم تا همه با هم، با هر گرایش و سلیقه‌ای برای تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی، نمایش اقتدار به مستکبران عالم و امیدبخشی به مستضعفین جهان، در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پرشور و حماسی داشته و خود را برای حضوری دندان شکن در انتخابات دوم اسفند مهیا کنیم؛

دکتربختیار حیدرنیا_آستارا
۲۱بهمن ماه ۱۳۹۸