حاج صفر نعیمی رز نماینده جنجالی دوره نهم مجلس شورای اسلامی در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بندر آستارا، صبح امروز صفر نعیمی رز سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت مجلس نهم و یکی از نمایندگان جنجالی کشور با حضور در فرمانداری آستارا، در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرد.

صفر نعیمی در آخرین روز از ثبت نام پس از اقامه نماز صبح و قرائت فاتحه در امام زادگان قاسم(ع) و  حضور در گلزاری شهدای گمنام شهرستان ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام شهداء و رهبر معظم انقلاب و خیمه گاه حضرت ابوالفضل عباس (ع) با حضور در فرمانداری آستارا جهت انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در حاشیه ثبت نام خود در فرمانداری آستارا به خبرنگار ما گفت: بنده با تجربه ۴۰ ساله فکر می‌کنم پرشور شدن انتخابات یک اصل است و همه باید برای رسیدن به این مهم تلاش کنند ما راهی جز صندوق رای نداریم.

نعیمی افزود: اگر یک مجلس در رأس امور شکل بگیرد، می‌توان انتظار یک دولت پاسخگو و مردم همیشه در صحنه را داشت.

نماینده سابق آستارا با بیان اینکه بنده نوکر مردم و ولایت هستم خاطر نشان کرد: تک تک سلولهای بدنم را وقف پاسداری از انقلاب و نظام اسلامی و ولایت فقیه  کرده ام و خدمت به این ملت شریف را برای خود افتخار می دانم.

صفر نعیمی از فرماندهان ۸ سال دفاع مقدس و نماینده دوره نهم مردم شریف آستارا در مجلس شورای اسلامی بود.

گفتنی است صفر نعیمی رز یکی از پرحاشیه ترین نمایندگان دوره نهم مجلس شورای اسلامی بود که نطق ها  و برخورد های آتشین وی  در خصوص زمین خواری های گردنه حیران با نمایندگان سابق اردبیل یکی از جنجالی ترین اتفاقات دوره دهم مجلس بود.

انتهای پیام/