به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بندر آستارا، کمتر از سه ماه به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باقی مانده است و حضور حداکثری مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی موجب قدرت نظام اسلامی و مایه ناامیدی دشمنان این مرز و بوم خواهد شد.در این راستا مرزنشین غیور و ولایتمدار شهرستان مرزی بندر آستارا نیز همراه با مردم سراسر کشور با حضور خود در پای صندوق های رای باردیگر ضمن مشارکت حداکثری خود در انتخابات، بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب تجدید بیعت خواهند کرد.
شهرستان مرزی بندر آستارا درب استان گیلان و هم مرز با جمهوری آذربایجان قرار دارد و یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین شهرستان های گیلان بعنوان پیشانی نظام اسلامی بشمار می‌رود.در این راستا از ابتدا سال کاندیداهای احتمالی مجلس با حضور در مراسمات، مساجد و آیین های اقشار مختلف مردم حضور خود را به عنوان کاندیدای احتمالی مجلس عنوان کرده اند. بر اساس این گزارش تاکنون بیش از ۲۰ کاندیدای احتمالی از حضور خود در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه آستارا خبر داده اند. در دوره انتخابات گذشته ولی داداشی نماینده کنونی آستارا با کسب ۱۴ هزار و ۱۷۳ رای از مجموع ۴۹ هزار و ۷۲۹ رای صحیح ماخذ توانست به مجلس راه پیدا کند.میزان درصد مشارکت مردم شهرستان آستارا در انتخابات گذشته ۸۳ درصد بوده است
فرماندار آستارا ظهرامروز در جمع خبرنگاران این شهرستان با اشاره به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : دشمنان قسم خورده نظام اسلامی و ملت ایران همواره با توطئه های مختلف قصد دارند تا مردم ایران را از نظام اسلامی دلسرد کنند.
فرماندار آستارا با بیان اینکه مردم غیور ایران اسلامی با تاسی از فرامین رهبر معظم انقلاب تمام توطئه های دشمنان را خنثی می کنند افزود: در اتفاقات اخیر که با هدایت های سلطنت طلبان و جریان تجزیه طلب و منافقین صورت گرفت مردم با بصیرت و ولایتمدار صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند.
رستم زاد با قدردانی از همکاری مردم شریف ایران با مسئولین امنیتی و انتظامی کشور در اتفاقات اخیر کشور تصریح کرد: دشمنان ایران عزیزمان از دو سال قبل برای این حوادث برنامه ریزی کرده بودند که به برکت مقام معظم رهبری و همکاری مردم و دستگاه های امنیتی و انتظامی این فتنه در نطفه خفه شد.
مقام عالی دولت در شهرستان با اشاره به آمادگی کامل ستاد انتخاباتی شهرستان مرزی بندر آستارا خاطر نشان کرد: مجریان و تمام عوامل انتخابات بایستی رای مردم را حق الناس بدانند و بنده هم با قدرت از این امانت مقدس پاسداری می کنم.
فرماندار آستارا، زمینه سازی مشارکت حداکثری، امانت داری، قانونمندی و بی طرفی را از اصول مهم ستاد انتخابات عنوان کرد و گفت: به تمام میران دستگاه های دولتی در شهرستان اعلام می کنم که حق استفاده از امکانات دولتی و موقعیتی مدیریتی خود، له یا علیه کاندیداهای انتخابات مجلس را ندارد.
رستم زاد با اشاره به بیانات ارزشمند رهبر معظم انقلاب در خصوص اینکه آرای مردم حق الناس است بر لزوم امانت داری مسئولین ستاد انتخابات شهرستان و قانونمداری آنان تاکید کرد.
وی با اشاره به اینکه در انتخابات نقش رسانه ها بسیار حائز اهمیت هستند افزود: رسانه ها در راستای برگزاری یک انتخابات باشکوه و پرشور نقش بسیار مهم را بر عهده دارند که قطعا این انتخابات با کمک رسانه های انقلابی شهرستان این امر محقق می شود.
فرماندار آستارا با تاکید بر اینکه ستاد انتخابات شهرستان آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات اصحاب رسانه شهرستان است اظهار داشت: از رسانه ها انتظار داریم طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب مردم را به حضور حداکثری در انتخابات تشویق نمایند و رسالت خطیر رسانه ای خود را به خوبی ایفاء نمایند.
رستم زاد افزود: باید زمینه را برای یک انتخابات بی طرفه فراهم کنیم تا مردم احساس امنیت و آرامش کنند که البته این امر همواره در انتخابات جمهوری اسلامی ایران اتفاق افتاده است.
فرماندار آستارا از اطلاعیه شماره دو ستاد انتخابات کشور خبر داد و تصریح کرد: طبق اعلام وزارت کشور از دهم آذر ماه تا پایان وقت اداری ۱۰ آذر ماه، داوطلبانه می توانند در مهلت تعیین شده با همراه داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام به فرمانداری شهرستان آستارا مراجعه نمایند.
انتهای پیام/